До уваги любителів футболу!

Дата: 19-11-2014, 16:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 листопада 2014 року о 21.45 год відбудеться матч 5-го туру Ліги Чемпіонів УЄФА між донецьким «Шахтарем» та «Атлетік» (Більбао, Іспанія). Ця подія не може залишитися без уваги у Тернопільському національному економічному університеті.

За підтримки Андрія Ігоровича Крисоватого, ректора ТНЕУ, запрошуємо Вас переглянути матч у вестибюлі центрального корпусу ТНЕУ на новому широкоформатному екрані (4х2 м), що ось уже декілька тижнів функціонує у вищому навчальному закладі. Екран призначений для інформування студентів про події в університеті, новини краю, зміни законодавства тощо.

Вхід у корпус тільки зі студентським квитком або посвідченням працівника. Забороняється приносити алкогольні напої. Колектив кафе «Галичанка» пропонуватиме попкорн, «Coca-Cola», картоплю фрі.

Чекаємо вболівальників з гарним настроєм, коректною поведінкою та позитивними емоціями. Прийди і підтримай наших футболістів!

Відповідальний за захід профспілковий комітет студентів Тернопільського національного економічного університету.