» » Учасники V Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» розпочали роботу

Дата: 20-11-2014, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 листопада 2014 року об 11.00 год у залі засідань Вченої ради Тернопільського національного економічного університету розпочала роботу V Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».

Особливістю конференції є залучення до обговорення студентської та учнівської молоді з різних куточків України.

Захід розпочався із вітального слова ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого: «Мені надзвичайно приємно, що у рамках роботи конференції у цьому залі зібралися кращі представники молодої наукової еліти, майбутні фахівці у галузі оподаткування та митної справи, а також досвідчені практики фіскальних органів. Професіоналізм, наполегливість, відкритість до пошуку нових, креативних рішень дозволить знайти відповіді на численні запитання та окреслити вектори вирішення нагальних завдань. Бажаю усім нам продуктивної та ефективної роботи».

Заступник начальника головного управління ДФС у Тернопільській області Сергій Степанович Господарик зазначив, що тематика конференції є дуже актуальною, адже сьогодні довіра до платника податків повинна зростати, а витрати на адміністрування, навпаки, зменшуватися.

Проректор з наукової роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Зеновій Васильович Задорожний привітав учасників конференції й сказав: «У сучасних умовах геополітичного розвитку особливої актуальності набувають інтеграційні напрямки реалізації національних економічних інтересів. Україна засвідчила свою належність до європейської цивілізації не лише географічно, а й ціннісно». Також проректор океслив тематичні напрямки роботи конференції:

– роль фіскальної політики України в євроінтеграційних процесах;

– податкова система України в умовах економічної децентралізації;

– митні аспекти зближення України та Європейського Союзу;

– митна система України в умовах економічних дисбалансів.

Учасники зустрічі підготували змістовні доповіді, у яких розглядаються особливості фіскальної політики України, її переваги, недоліки та шляхи удосконалення. Бажаємо професорсько-викладацькому колективу, студентам та гостям заходу плідної роботи й досягнення бажаних результатів.