» » Шановна університетська родино!

Шановна університетська родино!

Дата: 21-11-2014, 11:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

21 листопада 2014 року український народ вперше відзначає День Гідності та Свободи. День, який поєднує у собі події, що змінили кожного з нас. Це – шана патріотизму громадян, які восени 2004, у листопаді 2013 – лютому 2014 року захистили демократичні цінності й свободу, національні інтереси нашої держави та її європейський вибір розвитку. Ці події стали доленосними для України.

У перших лавах борців за свободу були Ви – студенти та викладачі Тернопільського національного економічного університету. Беручи участь у Майдані 2004 року та Революції Гідності ми довели, що Україна – держава, в якій пануватимуть ідеали свободи та демократії.

Прийміть щирі слова вдячності й шани за героїзм, патріотизм, мужність. У час сьогоднішніх важких випробувань нам необхідно єднати зусилля й продовжувати відстоювати незалежність та територіальну цілісність нашої країни.

Єдність і свобода роблять нас гідними нащадками вільної європейської держави. Зберігаймо й захищаймо наш безцінний скарб – Україну.

Бажаю усім мирного неба над українською землею. Вічна слава героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

Ректор ТНЕУ                                                                                                                                             А. І. Крисоватий