» » У ТНЕУ відбувся перегляд матчу «Шахтар – Атлетік»

У ТНЕУ відбувся перегляд матчу «Шахтар – Атлетік»

Дата: 26-11-2014, 16:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 листопада 2014 року студентство й професорсько-викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету мали можливість переглянути  матч 5-го туру Ліги Чемпіонів УЄФА між донецьким «Шахтарем» та «Атлетік» (Більбао, Іспанія).

Вболівальницький дух та бажання підтримати наших футболістів об’єднали університетську спільноту у вестибюлі центрального корпусу ТНЕУ перед новим широкоформатним (4х2 м) екраном, що вже декілька тижнів функціонує у вищому навчальному закладі.

Ректор університету, доктор економічних наук, професор А. І. Крисоватий, за підтримки якого відбувався захід, разом із молоддю університету активно вболівав за українську команду.  Не обійшлося цього вечора без сюрпризів! Найактивніші студенти отримали подарунок від Андрія Ігоровича – футбольний м’яч.

Також серед вболівальників були присутні декан факультету фінансів Андрій Ярославович Кізима,  голова Ради молодих вчених Тарас Ярославович Маршалок, кандидат економічних наук, доцент кафедри податків та фіскальної політики Святослав Дем'янович Герчаківський, директор центру інформаційних технологій ТНЕУ Ігор Євгенович Романець, голова профспілкової організації студентів Антон Михайлович Шевчук, директор студмістечка Іван Володимирович Плішко, директор музею історії університету Віталій Григорович Михайлиця.

Незважаючи на пізній час (21.45–23.30 год), упродовж матчу панувала весела дружня атмосфера. Цей захід ще раз довів, що ТНЕУ – це одна велика родина, яка вміло поєднує як навчання й роботу, так і цікаве дозвілля.

Щиро дякуємо ректору Тернопільського національного економічного університету за постійну підтримку студентських ініціатив, колективу кафе «Галичанка» – за смачну їжу та напої, а вболівальникам вищого навчального закладу – за гарний настрій і позитив.

Сподіваємося, що цей захід був не останнім й очікуємо нових зустрічей та вражень!