» » Триває програма «Здоров’я жінок України»

Триває програма «Здоров’я жінок України»

Дата: 26-11-2014, 16:44 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

На тему «Здоров`я та його складові, культура статевого життя та сексуальне здоров`я, ризики абортів» спілкувалися студенти ТНЕУ 24 листопада в університетській світлиці у рамках тренінгу програми «Здоров’я жінок України». Провела захід керівник просвітницьких проектів молодіжної громадської організації «Єднання» Галина Дричик. Під час роботи студенти-першокурсники факультету комп’ютерних інформаційних технологій та факультету обліку і аудиту дізналися багато цікавої інформації, що стосується здоров’я. «Мене приємно вразила ерудованість, комунікабельність та активність учасників», – поділилася враженнями пані Галина.

Сподіваємося,  що після таких тренінгів молодь буде поінформованою і здатною приймати свідомі рішення стосовно планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.