» » Вітаємо з присвоєнням вчених звань!

Вітаємо з присвоєнням вчених звань!

Дата: 27-11-2014, 12:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На засіданні Вченої ради Тернопільського національного економічного університету, що відбулася 26 листопада 2014 року, прозвучали слова вітань для представників професорсько-викладацького колективу, які отримали атестати про присвоєння вчених звань.

В  урочистій атмосфері ректор  університету,  доктор  економічних  наук,  професор   А. І. Крисоватий вручив диплом доктора наук Ігорю Григоровичу Добротвору, диплом кандидата наук Лесі Тарасівні Штимер, а також атестати доцентів: Інесі Ігорівні Вербіцькій, Олегу Орестовичу Луцишину, Ользі Ярославівні Шаюк, Наталії Олександрівні Опришко, Оксані Михайлівні Стефанків, Світлані Володимирівні Рудейчук. Андрій Ігорович вручив свідоцтва про підвищення кваліфікації Руслану Феоктистовичу Бруханському, Миколі Степановичу Палюху, Ользі Петрівні Завитій, Петру Романовичу Пуцентейлу, Ірині Михайлівні Беловій.

Зазначимо, що тепер за роботою Вченої ради університету можуть спостерігати усі бажаючі, адже на моніторі, встановленому в холі центрального корпусу ТНЕУ, транслюються усі заходи, що відбуваються у вищому навчальному закладі.

Щиро вітаємо науковців з цими вагомими досягненнями та бажаємо, щоб творче натхнення й удача супроводжувала їх усюди, додаючи нових сил та наснаги.