» » Вітаємо студентів, які успішно пройшли конкурсний відбір на навчання в одному з провідних ВНЗ Республіки Польща!

Дата: 27-11-2014, 16:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вітаємо студентів, які успішно пройшли конкурсний відбір на  навчання у другому семестрі 2014-2015 н.р. в одному з провідних ВНЗ-партнерів Республіки  Польща.

З 15 лютого 2015 року 14 студентів нашого університету поїдуть на навчання у польські навчальні заклади. Зокрема:

- у Познанський економічний університет (м. Познань):

Колодій Юлія Андріївна - факультет фінансів, гр. Ф-22,

Камінський Назар Богданович - факультет фінансів, гр. Ф-21.

- у Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав):

Ількова Анастасія Олегівна – факультет фінансів, гр. ФМО-41,

Музичко Людмила Василівна - факультет фінансів, гр. ФМО-41.

- у Ґданський університет (м. Ґданськ ):

Коробій Вікторія Петрівна - навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, гр. МЕЄЕ-31,

Климович Марина Василівна - навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, гр. МАУН-31.

- у Лодзький університет (м. Лодзь):

Сич Микола Володимирович –Вінницький навчально-науковий інститут економіки, гр.-Фвн-41,

Затайдух Сергій Андрійович – Вінницький навчально-науковий інститут економіки, гр.-ЕППвн-21

- у Катовіцький економічний університет (м. Катовіци):

Редько Тетяна Вікторівна - навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, гр. МЕВ-31,

Ріпа Роман Віталійович – Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту, гр.Фі-41.

- у Краківський економічний університет (м. Краків):

Дмитрук Тетяна Сергіївна - навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, гр. МЕЄЕ-21,

Сокальська Соломія Данилівна - навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, гр. МАУН-31.

- у Білостоцький університет (м. Білосток):

Зіньчук Ірина Володимирівна - навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, гр. Т-31,

Мирончук Владислав Юрійович - навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, гр. МАУН-31.

Навчання й проживання в гуртожитках студентів у всіх ВНЗ Польщі безкоштовне.

Бажаємо нашим студентам успіхів та гідного представлення ТНЕУ!

Просимо студентів, які пройшли конкурсний відбір, з’явитися 28 листопада 2014 року о 10 годині  в сектор міжнародної мобільності каб.1207.

Автор - Координатор Українсько-польської програми, канд. екон. наук, доцент Г. В. Василевська