» » Зустріч студентів ТНЕУ із представниками громадських молодіжних організацій

Зустріч студентів ТНЕУ із представниками громадських молодіжних організацій

Дата: 27-11-2014, 16:53 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

26 листопада в університетській світлиці студенти  ТНЕУ зустрілися із представниками громадських молодіжних організації  м. Тернополя та області: ТОМО «Молода просвіта» – голова Михайло Моргун,  молодіжна громадська організація «Файне місто» – голова Василь Томчишин, клуб активного відпочинку «Файні Мандри» – голова Роман Задорожний. Також представляли себе учасники органів студентського самоврядування  ТНЕУ– університетська рада студентів (заступник голови Наталія Цаль).

Учасники зустрічі розповіли присутнім  про діяльність своїх організацій, доповнюючи розповіді  цікавими фото та відеопрезентаціями. Сподіваємося, що інформація, надана студентам, допоможе урізноманітнити їхнє дозвілля, зайняти активну громадську позицію та реалізувати себе.