» » Студенти-іноземці побували на заводі «Інтеграл»

Студенти-іноземці побували на заводі «Інтеграл»

Дата: 30-12-2014, 11:27 | Автор: Прес-служба кафедри міжнародної економіки

Колектив кафедри міжнародної економіки ТНЕУ організував екскурсію для англомовних студентів груп АМЕТ-41 і АМЕТ-51 на завод ТОВ «Інтеграл», який є відомим виробником систем гарантованого електроживлення постійного і змінного струму в Україні.

Працівники заводу ознайомили  студентів з продуктовим рядом фірми, з роботою відділів постачання та збуту, роботою інженерів. З великою цікавістю молодь спостерігала за процесом виготовлення та збіркою устаткування.

Організатор екскурсії, доцент кафедри міжнародної економіки Л. Б. Колінець висловила вдячність директору О. С. Колос за надану студентам  можливість ознайомитися з діяльністю заводу та отримати неоціненний досвід, який буде використаний ними  у майбутній роботі.