» » Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги

Зустріч з лікарями станції швидкої медичної допомоги

Дата: 27-02-2015, 16:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті відбулося інструкторсько-методичне заняття з цивільної оборони. Захід допомагали провести лікарі станції швидкої допомоги. Їхні виступи мали прикладне спрямування, адже кожен із присутніх мав можливість отримати практичний досвід щодо надання першої медичної допомоги в екстрених ситуаціях.

Слухачі висловили подяку за ґрунтовне навчання та практичні поради медиків.

Проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор В.Я. Брич зустрівся з Головним лікарем Тернопільського міського комунального закладу «Станція швидкої медичної допомоги» Михайлом Ярославовичем Джусом й бригадою лікарів. Василь Ярославович від імені  ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого вручив подяки за співпрацю й можливість навчання студентів й працівників правилам надання першої медичної допомоги.

Дякуючи Головному лікарю за співпрацю проректор наголосив: «Нам дуже приємно що такі заняття мають практичний характер – наші працівники мають можливість отримати знання й досвід надання першої медичної допомоги. Сьогодні це повинен вміти робити кожен, а особливо освітяни й науковці, які працюють з молодими людьми. Ми сподіваємося що такі навчання продовжуватимуться й для слухачів Центру підготовки офіцерів запасу, які у майбутньому стануть на захист нашої Вітчизни».

Василь Ярославович вручив подяки Михайлу Ярославовичу Джусу, Олені Євгенівні Шильман, Світлані Євчій, Володимиру Гніздюху, Олександру Ляшку,   Володимиру Андрушківу й запросив на зустрічі з студентами Тернопільського національного економічного університету.