» » У рамках співпраці з Федеративною Республікою Німеччина

У рамках співпраці з Федеративною Республікою Німеччина

Дата: 27-02-2015, 17:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 лютого 2015 року відбулася робоча зустріч науковців Тернопільського національного економічного університету з радником з питань науки посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Михайлом Лещинком та експертом з питань кооперації в області наукових досліджень Делегації німецької економіки в Україні Еріхом Бістрікером.

З гостями зустрілися перший проректор ТНЕУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент Микола Іванович Шинкарик, проектор з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність), кандидат технічних наук, доцент Олег Петрович Адамів та директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, кандидат економічних наук, доцент Ігор Михайлович Таранов.

Колеги обговорили питання налагодження співпраці з ФРН в галузі освіти, особливості реалізації програм обміну та спільних навчальних проектів.