» » Шкідливі звички: боротьба триває

Шкідливі звички: боротьба триває

Дата: 26-03-2015, 18:52 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

25 березня 2015 року в рамках тижня здорового способу життя колектив відділу гуманітарної освіти та виховання організував для студентів зустріч із лікарем комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр здоров’я» Зарусінським Андрієм Сигізмундовичем на тему: «Шкідливі звички: як з ними боротися?»

Студенти чимало дізналися про шкідливість тютюнопаління, алкоголю та наркотиків, а також ставили багато запитань, що стосувалися боротьби з шкідливими і згубними звичками.

Андрій Сигізмундович описав красу життя без шкідливих звичок. Сподіваємося, що фахівець зумів достукатись до студентських сердець, адже нам потрібне здорове та розумне молоде покоління. Дякуємо лікарю за сприяння у формуванні здорового способу життя студентів ТНЕУ, а також чекаємо наступних зустрічей.