» » І Всеукраїнська міжрегіональна науково-практична конференція студентів спеціальності «Економічна теорія»

Дата: 1-04-2015, 10:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 березня 2015 р. на кафедрі політичної економії обліково-економічних факультетів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за сприяння ГО «Всеукраїнська асоціація політичної економії» відбулася І Всеукраїнська міжрегіональна науково-практична конференція студентів спеціальності «Економічна теорія» «Концептуальні проблеми сучасної економічної теорії: національний, глобальний, цивілізаційний вимір».

Конференція об’єднала понад 60 студентів І-V курсів із Києва (Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана, Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, Києво-Могилянської академії), Харкова (Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди), Львова (Львівського національного університету ім. І. Франка), Донецька (Донецького національного технічного університету), Чернівців (Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича), Черкас (Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького), Херсону (Херсонського державного університету), Тернополя (Тернопільського національного економічного університету), які навчаються за спеціальністю «Економічна теорія». ТНЕУ представляли студенти групи ЕТ-31 (Микитюк Н.В., Луців М.В., Смілка І.В.) та студентка групи ЕТ-21 (Фарбота В.І.).

Тема доповіді Микитюк Н.В. стосувалась проблем формування сприятливого інвестиційного клімату України (наук. кер. – к.е.н., доц. Шиманська О.П.), Луціва М.В. – політики енергетичної безпеки України (наук. кер. – к.е.н., доц. Заклекта О.І.), Смілки І.В. – соціальної політики України (наук. кер. – к.е.н., доц. Заклекта О.І.), Фарботи В.І. – новітніх індикаторів дослідження ефективності розвитку національної економіки (наук. кер. – д.е.н., проф. Длугопольський О.В.).

Усі студенти ТНЕУ успішно виступили на конференції і отримали почесні грамоти, а матеріали їх доповідей опубліковані  у збірнику тез КНЕУ ім. В.Гетьмана.