» » «Сучасні тенденції розвитку міжнародного бізнесу та туризму в Україні»

«Сучасні тенденції розвитку міжнародного бізнесу та туризму в Україні»

Дата: 1-04-2015, 14:39 | Автор:

Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ за сприяння ректора, доктора економічних наук професора Крисоватого А.І., з метою підвищення ефективності молодіжної  науково-дослідної роботи, посилення міжнародної та міжуніверситетської співпраці в науковій сфері, пов’язаній із перспективами розвитку міжнародного бізнесу та туризму, а також для поглиблення досліджень проблем забезпечення економічного і соціального розвитку України, 2 квітня 2015 року  проводить Міжнародну науково-практичну конференцію студентів та молодих учених: «Сучасні тенденції розвитку міжнародного бізнесу та туризму в Україні».

Тематичні напрямки роботи конференції:

Секція 1. Міжнародний бізнес в Україні: проблеми та перспективи.

Секція 2. Актуальні проблеми, сучасний стан та перспективи розвитку туризму.

Робочі мови конференції – українська, англійська,  російська.

Місце проведення: читальний зал бібліотеки ТНЕУ, вул. Бережанська 4, м. Тернопіль.

Коференція розпочинає роботу об 11 год.

Запрошуємо усіх бажаючих студентів та молодих вчених!

Телефони для довідок: +380352475075 (внутрішній 11-112).

E-mail: itc@wunu.edu.ua, i.salo@wunu.edu.ua.