» » Чемпіонат України серед студентів з кульової стрільби

Чемпіонат України серед студентів з кульової стрільби

Дата: 23-04-2015, 14:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 16-20 квітня у м. Львові відбувся Чемпіонат України серед студентів з кульової стрільби у залік ХІІ літньої Універсіади України.

Успішно виступила збірна ТНЕУ, яка завоювала 3 місце серед всіх вищих навчальних закладів, та перше місце серед закладів IV рівня акредитації.

Чемпіонами універсіади в командних змаганнях у вправі МП – 8 стали Сагула Олег (ННІМЕВ), Ворона Олег(ФФ), Гарбуз Віталій (ФФ). Олег Смагула також став бронзовим призером в особистому заліку у вправі МП -8.

Триразовими призерами Універсіади стали: Труш Віталій (ФФ), Лесюк Тарас (ФФ), та Лозовий Євген (ФАЕМ). У командних змаганнях у вправах МГ – 6, МГ – 9, ГП – 6.

Вдало виступила і жіноча команда університету у складі: Ірини Беган (ФОА), Марії Кручової (ФФ) і Ірини Редьки (ННІМЕВ). Які були двічі п’ятими у вправах МГ – 9 та МГ – 5.

Вітаємо наших спортсменів!