» » Студентський волонтерський центр ТНЕУ «Оберіг» запрошує долучитися до благодійної акції «Тепло весни – для кожного»!

Дата: 12-05-2015, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти, викладачі, працівники університету!

Разом допоможемо дітям-сиротам, захисникам України, потребуючим.

ТНЕУ – це єдність, небайдужість, розуміння, допомога!

Краплинка весняного тепла кожного із нас наповнить радістю серця багатьох українців. Не залишайтесь байдужими і Україна переможе!

Візьміть участь у:

– Зборі дитячих книжечок для сиріт і дітей з особливими потребами;

– Зборі навчальної літератури, конспектів для аукціону-продажу;

– Зборі вживаних речей для геріатричних центрів, шкіл-інтернатів, переселенців

Літературу та речі просимо приносити у  Профспілкову організацію студентів ТНЕУ або на кафедри факультетів (додаткова інформація за телефоном 47-50-79, Антон Шевчук, Олена Баховська). Збір речей триватиме з 27 квітня до 15 травня 2015 року.

19 травня 2015 року у центральному корпусі ТНЕУ о 12.30 год. розпочне роботу аукціон і ярмарок, де студенти, професорсько-викладацький колектив, працівники університету зможуть придбати лоти й посмакувати солодощами. Виручені кошти будуть спрямовані на підтримку бійців зони АТО.

Ми – українці! Ми – небайдужі!