» » Шановні студенти, випускники, науковці, працівники факультету фінансів!

Шановні студенти, випускники, науковці, працівники факультету фінансів!

Дата: 28-05-2015, 12:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дорогі студенти-фінансисти, високоповажні викладачі, шановні працівники та випускники! Сердечно вітаю Вас з  Днем народження факультету фінансів!

Сьогодні дружня університетська родина поділяє Ваш святковий настрій, об’єднуючись у прагненні примножувати славні традиції вищого навчального закладу.

Для багатьох поколінь факультет фінансів – це рідний дім, де вирує творчий неспокій, студентська енергія, наполеглива щоденна праця, юнацьке завзяття. У непростих умовах сьогодення ентузіазм та самовідданість працівників, професорсько-викладацького колективу заслуговують на найщиріші слова подяки.

Стрімкий розвиток освітнього ринку України вимагає залучення до роботи енергійних, ділових людей, які мають високий рівень професійних знань та навиків. Факультет фінансів Тернопільського національного економічного університету заслужено вважається кузнею висококваліфікованих кадрів нової формації.  Наші випускники займають чільне місце у плеяді фахівців, знаних не лише на теренах  України, а й поза її межами.

У цей святковий день колективу факультету бажаю добробуту, реалізації творчих задумів,  вагомих наукових здобутків, миру, спокою, злагоди у родинах.

Нехай студентські лави рясніють розумною, наполегливою, талановитою молоддю, а диплом ФФ й надалі залишається запорукою успішної кар’єри та престижу. Бажаю, щоб абітурієнти мріяли навчатися у Вашому колективі, а випускники  ніколи не забували стежину до рідної альма-матер!

Ректор Тернопільського

національного економічного

університету                                                                                  А.І. Крисоватий