» » Відбувся творчий звіт студії «Т.А.Н.Г.о DANCE COMPANY»

Відбувся творчий звіт студії «Т.А.Н.Г.о DANCE COMPANY»

Дата: 3-06-2015, 11:54 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Наприкінці навчального року прийнято підбивати підсумки, радіти за досягнуті успіхи та аналізувати недоліки. 2 червня 2015 року в актовій залі Тернопільського національного економічного університету відбулося чудове мистецьке свято – творчий звіт студії «Т.А.Н.Г.о DANCE COMPANY» (художній керівник Любов Борисяк).

Колектив добре знаний мистецтвом танцю не тільки у стінах рідного університету, а й у місті, області, а також за кордоном.  Учасники студії є неодноразовими лауреатами обласних, всеукраїнських, міжнародних, конкурсів і фестивалів в Україні та за її межами.

Цього дня свої творчі здобутки демонстували всі групи колективу — від найменших до найстарших. Усіх присутніх вразили і сюжети танців, і майстерність їхнього виконання, і яскраві костюми виконавців. Вкотре глядачі переконалися, що справжнє мистецтво відтворює сутність нашого життя. Захід відбувся у теплій атмосфері, про що свідчили гучні оплески глядачів — прихильників мистецтва танцю.