» » VIII Чемпіонат України з пляжного гандболу

VIII Чемпіонат України з пляжного гандболу

Дата: 24-06-2015, 14:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 17-21 червня 2015 року в м. Черкаси відбувся VIII Чемпіонат України з пляжного гандболу, в якому взяли участь шість команд: Національна збірна України, збірні Тернопільської, Вінницької, Харківської та Кіровоградської областей.

Збірну Тернопільської області представляли студенти та випускники Тернопільського національного економічного університету, яку тренує старший викладач кафедри фізичної культури, кандидат педагогічних наук Гук Олексій Михайлович.

У стикових іграх та запеклій боротьбі наша команда перемогла Національну команду збірної України та виборола ІІІ місце в зустрічі із збірною Вінницької області. У результаті команда ТНЕУ завоювала бронзові медалі, а гравцям присвоєно спортивне звання «кандидат в майстри спорту». Двоє найкращих гравців отримали путівку до складу збірної України, яка виступатиме на Чемпіонаті Європи (Іспанія).