» » VI Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

VI Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»

Дата: 9-09-2011, 11:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний благодійний фонд « Україна 3000» , аналітична агенція « Українська марка» та ГО « Молодь-Резерв ХХІ» оголошують старт VI Всеукраїнського молодіжного конкурсу « Новітній інтелект України» .
До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України, вік яких не перевищує 35 років.
Конкурс складається з чотирьох номінацій:
Конкурс прикладних досліджень з соціально-економічної тематики (на задані організаторами теми).
Конкурс бізнес-ідей.
Конкурс соціальних проектів.
Конкурс наукових робіт « Спудейські есеї» .
Конкурс прикладних досліджень проводиться у трьох вікових категоріях:
Перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій.
Друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.
Третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.
Переможці у кожній з номінацій отримають дипломи та грошові призи.
Конкурсант має право подавати роботу у декількох конкурсних номінаціях та не обмежується кількістю тем для дослідження. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві.
Останній термін подання усіх конкурсних робіт – 31 грудня 2011 року.
Конкурсна робота та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається ВИКЛЮЧНО в електронній версії (текстовий редактор MS Word 97-2003) на адресу: konkurs_NIU[at]ukr.net.
Консультації за тел.: (044) 332-73-87, e-mail:konkurs_NIU[at]ukr.net.
За додатковою інформацією та новинами конкурсу слідкуйте на сайтах: www.novi.org.ua, www.ukraine3000.org.ua.

20110909101440-anketa_niu2011-1.doc
Завантажити Переглянути онлайн