» » Відбудеться Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам'яті віце-президента Федерації волейболу України, професора С.І. Юрія

Дата: 6-08-2015, 11:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 серпня 2015 року о 16.00 год. у спортивному комплексі Тернопільського національного економічного університету розпочнеться Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам'яті віце-президента Федерації волейболу України, доктора економічних наук, професора Юрія Сергія Ілліча.

Мета спортивного заходу – розвиток фізичної культури та масового студентського спорту, як важливих засобів виховання, зміцнення здоров'я студентів. Завданням турніру є підготовка команд до участі в Чемпіонаті та Кубку України з волейболу серед жіночих команд.

Змагання відбуватимуться за коловою системою серед чотирьох команд. Нарахування очок та визначення переможців здійснюватиметься за Регламентом проведення Чемпіонату України, загальне керівництво проведення турніру – суддівською бригадою.

Змагання триватимуть з 28 по 30 серпня 2015 року.