» » Вітаємо із присвоєнням почесного звання

Вітаємо із присвоєнням почесного звання

Дата: 26-08-2015, 17:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Указом Президента України №491 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» від 21 серпня 2015 року завідувачеві кафедри психологічних та педагогічних дисциплін Тернопільського національного економічного університету доктору педагогічних наук, професору Анатолію Володимировичу Вихрущу «за значний особистий внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, активну громадську діяльність, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм» присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Вітаємо Анатолія Володимировича з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Ми високо цінуємо Вашу працелюбність, компетентність і життєву мудрість, які створили Вам заслужений авторитет і шану серед колективу.

Нехай життя дарує Вам якомога більше світлих і щасливих днів, зігрітих щирістю і любов’ю, доля рясно встеляється рушниками благополуччя та натхнення, а тепло і затишок рідної оселі захищають Вас від негараздів.