» » Творчі колективи та виконавці ТНЕУ взяли участь у святковій програмі приуроченій 24-ій річниці Незалежності України

Дата: 25-08-2015, 17:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Мистецька скарбниця творчих колективів ТНЕУ багатобарвна та різноманітна. Як коштовні перлини, розвиваються тут талановиті юнаки і дівчата, своєю майстерністю, творчістю прославляють рідний університет на теренах нашого краю.

Активними учасниками святкової програми «Україна Єдина», приуроченої 24-ій річниці Незалежності України, стали творчі колективи та окремі виконавці нашого університету.

Мистецтво пісні дарували тернополянам та гостям нашого міста : гурт «Струни серця», Тетяна Шарган, Тетяна Гриник, Ірина Новомлинська, гурт «Кралечки», Роксолана Залізняк, Оксана Корзун, Оксана Скрепецька, тріо «Елегія», Надія Дерев’яна, Лілія Варава, Надія та Софія Cтельмахи.

Щасливі, окрилені підтримкою та багатотисячними оплесками глядачів Співочого поля м. Тернополя, виконавці університету надовго запам’ятають миттєвості пісенного свята.