У ТНЕУ закладена капсула часу

Дата: 2-09-2015, 14:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Час швидкоплинний. Невпинно пролітають роки, минають десятиліття. Якою буде українська молодь через 100 років? Так хочеться крізь простір і час передати майбутнім нащадкам свої побажання та сподівання.

Першого вересня у Тернопільському національному економічному університеті була закладена капсула часу – лист у майбутнє, послання, призначене поколінню студентської молоді 2115-го року.

У зверненні міститься заповіт юнакам та дівчатам ХХІІ сторіччя:

-       Любіть Україну, пам’ятайте її Героїв – найкращих синів і дочок українського народу, будьте гідними продовжувачами величних подвигів Ваших дідів і прадідів!

-       Віддано служіть своєму народові, живіть його радощами, стражданнями та мріями, будьте вірними одвічним прагненням українців до Правди і Волі!

-       Пишайтеся рідною мовою, історією своєї держави, правдиво осмислюйте своє минуле та впевнено крокуйте у завтрашній день!

-       Плекайте дух волі у творчості й навчанні. Завдяки знанням та праці сміливо долайте перешкоди на усіх життєвих дорогах!

-       Шануйте та підтримуйте наукові, культурні, спортивні традиції Альма-матер!

-       З гордістю, честю та гідністю носіть ім’я Українського Студента!

Також у капсулу вклали речі, які розкажуть нашим нащадкам про життя студентів ХХІ століття.