Єднаймося в одну міцну родину!

Дата: 16-09-2015, 12:30 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У рамках Першого науково-практичного симпозіуму «Норвезько-Українське співробітництво: здобутки та перспективи у сфері освіти і досліджень», учасники якого 15 вересня 2015 року розпочали роботу, в актовій залі Тернопільського національного економічного університету відбулася урочиста імпреза «Єднаймося в одну міцну родину».

Присутніх привітали: ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, професор А.І. Крисоватий, Військовий Аташе Королівства Норвегії, капітан ІІ рангу Ханс Петтер Мідттун, президент Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» Володимир Сергійович Рубцов, директор з розвитку проектів Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний фонд соціальної адаптації» Яна Козаченко.

Під час святкового дійства було вручено дипломи 109 випускникам курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, членів їхніх сімей.

Учасники творчих колективів Тернопільського національного економічного університету у своїх яскравих виступах показали бойовий досвід неперевершених воїнів-скандинавців, історію романтичного лицарського кохання юного Гарольда до прекрасної княжни Єлизавети – доньки великого Ярослава Мудрого, норвезький народний фольклор, українську пісню, запальний танець.

Дивували усіх глядачів майстерністю виконання Павло Тютюнник, ансамбль мажореток, Роксолана Залізняк, ансамбль танцю Рожева пантера», Тетяна Шарган, народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о. Dens kompani», гурт «Струни серця», Ірина Новомлинська, Юрій Дзюла.

Зачарував учасників свята дивовижною мелодією норвезького композитора  Е. Гріга камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії, а показовий виступ школи бойових мистецтв переніс усіх у часи Київської Русі.

Нехай же і надалі триває співпраця між Норвегією та Україною в царинах економіки, освіти, культури… Орієнтуючись на цю прекрасну країну, навчаючись у неї професіоналізму, а також позитивному ставленню до життя, ми неодмінно станемо справжніми європейцями.