» » Студенти ФББ долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Інформуй свою громаду»

Студенти ФББ долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Інформуй свою громаду»

Дата: 29-09-2015, 13:00 | Автор: студентка групи ФБС-42Марія Марусин

26 вересня 2015 року колектив факультету банківського бізнесу ТНЕУ взяв активну участь у проведенні Всеукраїнського флешмобу на тему «Інформуй свою громаду», який відбувся  у Тернополі на Театральному майдані. Захід був організований одночасно в 11 обласних центрах України у рамках міжнародного Тижня громадської участі. Метою дійства став збір символу міста Тернополя із безлічі фрагментів малюнка, таким чином привертаючи увагу та інформуючи українців про важливість участі кожного у розвитку своєї громади, адже ми маленькі «детальки» великого міста, і лише злагоджено зможемо досягнути мети.

Студенти отримали багато вражень від побаченого, адже змогли зробити свій внесок у підтримку громадських ініціатив не лише нашого міста, а й всієї України. Такі акції не тільки об’єднують активних, небайдужих українців всіх регіонів держави та підвищують рівень довіри місцевих жителів до волонтерської діяльності, але і мають неабиякий інформаційно-пізнавальний зміст!

З нетерпінням очікуємо реалізації нових творчих ідей, в яких неодмінно братимемо активну участь!