» » Студенти ФАЕМ побували на презентації книги

Студенти ФАЕМ побували на презентації книги

Дата: 9-10-2015, 15:49 | Автор: Добровольська Наталія ОАПВ-41, ОПЗм-12

Студенти кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки та менеджменту були запрошені в обласну універсальну наукову бібліотеку на презентацію книги трьох письменників – в’язнів сталінських концтаборів – І. Гнатюка, Г. Радошівського-Барана та О. Ангелюка «Лицарі нескореного духу».

Усі вони люди з великої літери, у яких репресивна більшовицька система забрала молодість і здоров’я , але не зламала сили духу , не вбила любові до України, рідної мови, здатності на самопожертву заради ідеалів свободи і незалежності.

Автори книги «Лицарі нескореного духу» – люди-бійці, люди-патріоти своєї Батьківщини, вони нескорені. Наш великий український поет Т.Г. Шевченко писав «караюсь, мучуся, але не каюсь». Це саме можна сказати про кожного з них. Вони й сьогодні разом  з нами, бо людська душа – вічна, а їхнє слово продовжує залишатися на сторожі волі.