» » Визначили переможців конкурсу творчих робіт «Осінні барви рідного краю»

Визначили переможців конкурсу творчих робіт «Осінні барви рідного краю»

Дата: 3-10-2011, 14:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Підсумки конкурсу творчих робіт « Осінні барви рідного краю» підбив 28 вересня відділ гуманітарної освіти та виховання. Конкурс співпав з Днем працівників освіти, тому барвисті квіткові композиції, представлені студентами, створили хороший настрій усім працівникам університету напередодні їхнього професійного свята.

Всіх учасників нагородили грамотами від ректора університету, а переможців – ще й призами від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ.
Перше місце отримала квіткова композиція групи УНЕП-12 факультету економіки та управління, другі місця  посіли творчі роботи групи МЕВ-11 україно-німецького економічного факультету та групи Т-11 факультету міжнародного бізнесу і менеджменту. Третє місце дісталось групі КСМ-31 факультету комп’ ютерних інформаційних технологій і групі МЗЕД-41 факультету міжнародного бізнесу і менеджменту.
Загалом на конкурс студенти представили 27 квіткових композицій, які протягом трьох днів милували очі усіх, хто заходив у фойє першого корпусу університету. Найбільшу кількість творчих робіт (8 композицій)  запропонували на конкурс студенти факультету міжнародного бізнесу і менеджменту. За таку активність журі відзначило цей факультет спеціальною грамотою у номінації « Стремління до перемоги» .
Оригінальними квітковими композиціями привітали своїх викладачів з Днем працівників освіти студенти економічного коледжу ТНЕУ. 30 вересня, на третьому поверсі корпусу № 11,   вони представили 5 творчих робіт та дві вітальні стінгазети, прикрашені кульками. За участь у конкурсі авторів квіткових композицій відзначили грамотами від ректора університету.