» » Яскраве святкування Міжнародного дня студента на ФАЕМ

Яскраве святкування Міжнародного дня студента на ФАЕМ

Дата: 24-11-2015, 17:50 | Автор: Сніжана Радик (ОПЗм-12, ФАЕМ)

Життя студентів факультету аграрної економіки та менеджменту надзвичайно цікаве не тільки навчанням, а й великою кількістю можливостей реалізувати всі свої захоплення, гарно провести дозвілля. Лекції, відпочинок, семінари, вечірки, культурно-масові заходи, спортивні змагання, подорожі, походи в музеї, театри, клуби – усе це бурхливе море студентського життя.

І ще одним доказом цього стало масштабне святкування усією дружньою родиною ФАЕМ Міжнародного дня студента.

За сприянням керівництва факультету і студентського активу було організовано концертну програму Міжнародного дня студента, у якій взяли участь і викладачі, і студенти всіх курсів. Для першокурсників, які щойно долучилися до нашої факультетської сім’ї, була підготовлена посвята в студенти, а також різноманітні конкурси. Розпочав захід в.о. декана ФАЕМ Язлюк Борис Олегович, який побажав студентам успіхів у навчанні та життєвих здобутків. Слова привітання висловили Бруханський Р.Ф., Гевко Р.Б. та Гуменюк О.О., а також викладачі факультету.  Після цього ведучий відкрив програму. Посвята, цікаві конкурси, караоке, де активну участь брали викладачі разом зі студентами, надали святу особливої позитивної, дружньої та щирої атмосфери. Адже, необхідною умовою успішної реалізації студента як майбутнього молодого спеціаліста є вміння працювати в команді, а особливо приємно бути в команді наших мудрих наставників, та отримати від них не лише необхідний багаж професійних та загальноосвітніх знань, а й підтримку і сприяння у всіх студентських починаннях. Саме у цьому допомагає нам університет, зокрема наш факультет, який організовує подібні заходи, цього разу – особливий День студента.