» » Участь збірної команди ТНЕУ у ХI обласній спартакіаді між працівниками ВНЗ I-IV рівнів акредитації

Дата: 14-10-2011, 16:06 | Автор: Голова спортивно-масової комісії профкому ТНЕУ Е.І. Маляр

Протягом 7-8 жовтня 2011 жовтня на базі Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету та Тернопільського національного політехнічногго університету проходили змагання ХI обласної спартакіади між працівниками ВНЗ I-IV р.а.
Збірна команда працівників ТНЕУ взяла  участь у всіх видах змагань, а саме: міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах, армрестлінгу, гирьовому спорті, плаванні та перетягуванні линви.
У підсумку збірна команда працівників Тернопільського національного економічного університету виборола ПЕРШЕ загальнокомандне місце за результатами виступів у восьми видах спорту перерахованих вище.
Збірна командаТНЕУ з міні-футболу виборола перше місце. Склад команди:
1.      Левчук В.А. – викладач кафедри спорту;
2.      Щербяк Ю.А. – професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства;
3.      Кізима А.Я. – доцент кафедри податків та фіскальної політики;
4.      Герчаківський С.Д. - доцент кафедри податків та фіскальної політики; Гах Р.В. – викладач кафедри фізичної культури;
5.      Верцімага А.В. – старший викладач кафедри спорту;
6.      Маляр Е.І. – завідувач кафедри фізичної культури;
7.      Бзовський О.Є. – комендант корпусу № 6;
8.      Гах Р.В. – викладач кафедри фізичної культури;
9.      Шевченко А.А. – доцент кафедри менеджменту;
10.        Микитюк П.П. – доцент кафедри менеджменту організацій та інноваційного підприємництва.
Збірна команда ТНЕУ з шахів виборола перше місце. Склад команди:
1.      Кочан О.В. – викладач кафедри економічної кібернетики та інформатики;
2.      Мельник А.М. – завідувач лабораторії РППЗ ЦІТ.
Збірна команда працівників ТНЕУ з армрестлінгу виборола перше місце. Склад команди:
1.      Пушкар А.А. – тренер центру ф/к та спорту;
2.      Марків А.В. – викладач кафедри податків та фіскальної політики;
3.      Тарасюк А.М. – охоронець служби охорони.
Збірна команда працівників ТНЕУ з перетягування линви виборола перше місце. Склад команди:
1.      Яковів В.І. – старший викладач кафедри спорту;
2.      Шпінталь М.Я. – доцент кафедри комп’ ютерних наук;
3.      Пушкар А.А. - тренер центру ф/к та спорту;
4.      Волошин Р.В. – доцент кафедри аграрного менеджменту і права;
5.      Наумов С.А. – старший викладач кафедри спорту;
6.      Гумен О.Є. – завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян.
Збірна команда працівників ТНЕУ з плавання виборола друге місце. Склад команди:
1.      Козюк В.В. – завідувач кафедри економічної теорії (50 м вільний стиль, до 35 років – 1-е місце);
2.      Годованець О.В. – доцент кафедри міжнародних фінансів (50 м вільний стиль, 35-49 років – 1-е місце);
3.      Наумов С.А. – старший викладач кафедри спорту (50 м брас, 50 років і старше – 1-е місце);
4.      ЦигенькоО.В. - тренер центру ф/к та спорту (50 м вільний стиль, до 35 років, 2-е місце);
5.      Домбровський М.З. – завідувач навчальною лабораторією (50 м брас, 35-49 років, 1-е місце);
6.      Цебрій Р.І. – доцент кафедри економічних методів (50 м вільний стиль, 3-е місце);
7.      Опришко Н.О. – старший викладач кафедри фізичної культури (50 м брас, 35-49 років, 4-е місце);
8.      Маляр Н.С. - старший викладач кафедри фізичної культури (50 м вільний стиль, 35-49 років, 4-е місце).
Збірна команда працівників ТНЕУ з настільного тенісу виборола третє місце. Склад команди:
1. Твардовський І.І. – старший викладач кафедри спорту;
2. Дуда Б.П. - старший викладач кафедри спорту.
Збірна команда працівників ТНЕУ з волейболу виборола п’ яте місце. Склад команди:
1.      Ковпак В.М. – старший викладач кафедри спорту;
2.      Сівер А.М. – старший викладач кафедри спорту;
3.      Сегін А.І. – доцент кафедри СКС;
4.      Гук О.М. – викладач кафедри фізичної культури;
5.      Лисогір Р.Р. – лаборант спортивно-оздоровчого комплексу;
6.      Твардовський І.І. – старший викладач кафедри спорту;
7.      Третьяк Д.В. – викладач кафедри спорту;
8.      Климчук О.І. – технік-оператор навчальної лабораторії.
Збірна команда працівників ТНЕУ з гирьового спорту виборола п’ яте місце. Склад команди:
1.      Карпишин В.Ф. – провідний спеціаліст НДВГ « Наука» ;
2.      Бакалець О.В. – навчальний майстер кафедри спорту;
3.      Пушкар А.А. - тренер центру ф/к та спорту.