» » ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Дата: 8-02-2016, 14:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року 31 березня-1 квітня 2016 р. в Луцькому національному технічному університеті буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Для участі в Олімпіаді від одного вищого навчального закладу запрошуються по 2 переможці першого туру (виключно студенти 5 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або «магістр»).

Учасникам будуть запропоновані тестові завдання та задачі з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Пропонуємо Вашій увазі детальну інформацію у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн