» » Вітаємо переможців та учасників І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

Дата: 8-02-2016, 14:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого лютого 2016 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України», у якому взяли участь студенти III-V курсів факультету фінансів та Чортківської філії ТНЕУ.

Організатором олімпіади виступив професорсько-викладацький колектив кафедри податків та фіскальної політики. Завдання були сформовані таким чином, щоб учасники мали можливість проявити ґрунтовні теоретичні знання у галузі оподаткування, а також продемонструвати творчий підхід до викладу матеріалу та практичні навики щодо нарахування податків та зборів, враховуючи динамізм податкового законодавства.

Вітаємо переможців олімпіади:
I місце – студентка групи ФОАм-11 Лапка Роксолана
II місце – студентка групи ФО-42 Ткачук Юлія
III місце – студентка групи ФОАм-11 Невідома Діана

Зичимо переможцям та усім учасникам творчих успіхів, підкорення нових вершин та перемог!