» » У ТНЕУ відбулася олімпіада з дисципліни «Страхова справа»

У ТНЕУ відбулася олімпіада з дисципліни «Страхова справа»

Дата: 15-02-2016, 14:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Одинадцятого лютого 2016 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа». У заході взяли участь студенти третього, четвертого та п’ятого курсів факультету фінансів ТНЕУ.

Учасники олімпіади виконували теоретичні та практичні завдання з питань організації страхової діяльності в Україні та розрахунку розміру страхових платежів, страхових виплат, страхових сум по ризикових видах страхування та по страхуванню життя. Більшість студентів успішно виконали завдання й показали ґрунтовні знання з питань теорії і практики страхової справи.

Найуспішніше завдання олімпіади виконали:

1. Ірина Хавтур – ст. гр. ФМО-43 факультет фінансів ТНЕУ
2. Юлія Кузьміна – ст. гр. ФСГм-11 факультет фінансів ТНЕУ
3. Ірина Ютовець –ст. гр. ФСГм-11 факультет фінансів ТНЕУ

За рішенням оргкомітету до участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 14-15 квітня 2016 року у Житомирському державному технологічному університеті, рекомендовано таких студентів:

1. Ірину Хавтур – студентку групи ФМО-43 факультету фінансів ТНЕУ
2. Юлію Кузьміну – студентку групи ФСГм-11 факультету фінансів ТНЕУ