» » Олімпіада з дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Олімпіада з дисципліни «Фінансовий менеджмент»

Дата: 15-02-2016, 14:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Одинадцятого лютого 2016 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент».

У заході взяли участь студенти п’ятого курсу факультету фінансів ТНЕУ.

Учасники отримали теоретичні та практичні завдання з питань управління грошовими потоками, капіталом, фінансовими ризиками підприємств та розрахунку абсолютних і відносних показників фінансової діяльності суб’єктів господарювання. Студенти виконали завдання й показали ґрунтовні знання з питань теорії і практики фінансового менеджменту.

За підсумками набраних балів під час участі у І етапі найбільшу кількість балів отримали такі студенти:

Юлія Кузьміна – ст. гр. ФСГм – 11 факультет фінансів ТНЕУ
Надія Бригідир – ст. гр. ФСГм – 11 факультет фінансів ТНЕУ
Ірина Ютовець –ст. гр. ФСГм – 11 факультет фінансів ТНЕУ

За рішенням оргкомітету до участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент», який відбудеться 31 березня – 1 квітня 2016 року у Луцькому національному технічному університеті рекомендовано таких студентів:

Юлію Кузьміну – студентку групи ФСГм – 11 факультету фінансів ТНЕУ
Надію Бригідир – студентку групи ФСГм – 11 факультету фінансів ТНЕУ