» » Студенти ННІМЕВ ім. Б.Д Гаврилишина продовжують виявляти свої здібності в олімпіадах з напрямів підготовки та спеціальностей

Дата: 29-02-2016, 17:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді у ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади. Олімпіади проводилися на базі кафедр: міжнародної економіки; міжнародного бізнесу і туризму; міжнародного менеджменту та маркетингу. До участі в олімпіаді були залучені студенти третього, четвертого та п’ятого курсів. Протягом кількох годин учасники заходу працювали над завданнями, які мали декілька рівнів складності, розв’язували практичні завдання та задачі. Всі учасники продемонстрували високий рівень знань.

Найкраще завдання олімпіади виконали:

- з дисципліни «Міжнародна економіка»:
І місце – Лазурко Оксана, ст. гр. МЕНМФ – 41;
ІI місце – Цьома Олег, ст. гр. МЕНМФ – 41;
ІII місце – Мазнов Павло, ст. гр. МЕЄЕ – 31;

- зі спеціальності «Міжнародна економіка»:
І місце – Вакуленко Катерина, ст. гр. МЕЄЕм – 11;
ІI місце – Дробіняк Марія, ст. гр. МЕЄЕм – 11;

- з напряму підготовки «Стратегічне управління»:
І місце – Бутусов Михайло, ст. гр. МАУН-41;
ІІ місце – Ухачевський Дмитро ст. гр. МОА-41;
ІІІ місце – Сякалюк Юлія ст. гр. МАУН-41;

- з напряму підготовки «Маркетинг»:
І місце – Мойсей Юрій, ст. гр. МУН-41;
ІІ місце – Зінчук Маргарита, ст. гр. МУН-41; Козар Галина МУНм-11;

- по спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» за ОС «Магістр»:
І місце – Домарецька Мар’яна, ст. гр. МАУБм-11, Ільчук Павло, ст. гр. МАУБм-11;
ІІ місце – Сусла Петро, ст. гр. БА-11;
ІІІ місце – Ковальчук Михайло ст. гр. МАУБм-11;

- по спеціальності «Туризм» (за ОС «Бакалавр») та «Туризмознавство» (за ОС «Магістр):
І місце – Баран Ольга, ст. гр. Тм-11; Зіньчук Ірина, ст. гр. Т-41;
ІІ місце – Ружило Вікторія, ст. гр. Т-41; Биков Никола, ст. гр. Тм-11;
ІІІ місце – Лещишин Ольга, ст. гр. Т-41; Турчак Назарій, ст. гр. Тм-11.

Дирекція ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина вітає учасників та переможців олімпіад та бажає віри в свої сили та перемоги у другому етапі олімпіади!