» » Вітаємо учасників олімпіади з української мови!

Вітаємо учасників олімпіади з української мови!

Дата: 1-03-2016, 16:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 лютого 2016 р. у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбувся ІІ етап VI Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації та засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області «Адаптоване впровадження сучасних технологій на заняттях української філології».

В олімпіаді взяли участь 18 студентів із усіх куточків нашої області. Диплом І ступеня цьогоріч отримала студентка Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Фірман Галина Богданівна, диплом ІІ ступеня – Неділенько Соломія, студентка Чортківського державного медичного коледжу та студентка Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Михайлюк Марія. Диплом ІІІ ступеня здобули студенти ВПНУБіП «Бережанського агротехнічного коледжу» Жеребецький Тарас, Кременецького лісотехнічного коледжу Алкіна Валентина та Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Молодецька Леся.

Філологічні змагання сприяли утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед учнівської молоді, вихованню пошани до культури і традицій українського народу.

Також 25 лютого 2016 р. на базі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області «Адаптоване впровадження сучасних технологій на заняттях української філології». Учасники засідання обговорювали питання практичного впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, роботу коледжів, а також ознайомилися з роботою викладачів-філологів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Колеги розглянули такі питання:
– «Науково-методична робота викладачів-словесників КЕПІТ ТНЕУ» (Хмиз Лілія Олексіївна, викладач КЕПІТ ТНЕУ, вчитель вищої категорії);

–  «Використання сучасних технологій навчання на заняттях української мови за професійним спрямуванням як засіб формування ключових компетенцій фахівця» (Васильків Олена В’ячеславівна, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства, кандидат філологічних наук);

– «Інтерактивні технології навчання на заняттях української літератури (на прикладі художньої творчості В. Винниченка)» (Дзюла Юрій Васильович, викладач КЕПІТ ТНЕУ, вчитель І категорії).

Сподіваємося, що вказані напрямки роботи та запропонований досвід будуть сприяти наданню якісної освіти у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Крім участі в олімпіаді та засіданні методичного об’єднання, гості Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ мали змогу ознайомитися із студмістечком ТНЕУ та оглянути бібліотеку, побувати у виставковій залі університету, де 24 лютого 2016 року було відкрито унікальну фотовиставку «Лицарі землі української», присвячену пам’яті Героїв Небесної сотні та Воїнів АТО. Там же відбувся святковий концерт та урочисте нагородження переможців.

Щиро вітаємо всіх учасників олімпіади, бажаємо успіхів, натхнення та нових перемог.