» » Презентація фільму «Люди. Майдан. Герої»

Презентація фільму «Люди. Майдан. Герої»

Дата: 1-03-2016, 18:08 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У Тернопільському національному економічному університеті тривають заходи, приурочені пам’яті подвигу Героїв Небесної сотні.

Тарас Слободян, Назар Войтович, Устим Голоднюк, Олександр Капінос, Ігор Костенко,  Василь Мойсей – новітні Герої України. Це наші з вами краяни, які загинули під час Революції Гідності. Один з воїнів Небесної сотні – Тарас Слободян – ще зовсім недавно навчався, а пізніше працював у  стінах нашого університету.

Аби вони і далі жили в спогадах людей, телеканал ІНТБ створив серію короткометражних фільмів «Люди. Майдан. Герої».

2 березня о 15.30 год. з ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання у виставковій залі ТНЕУ відбудеться презентація цього фільму для студентської молоді та професорсько-викладацького колективу університету.

Автор сценарію Олена Герасименко та режисер Надія  Калінчук поділяться враженнями від роботи над зйомками фільму.

Отож, не пропустіть унікальну можливість переглянути фільм «Люди. Майдан. Герої» та ще раз гідно вшанувати Героїв.