» » «Срібні струни» знову зазвучали в університеті

«Срібні струни» знову зазвучали в університеті

Дата: 2-03-2016, 14:24 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Музика – рідна сестра поезії. Поезія і музика мають багато спільного. Тому й не дивно, що для багатьох поетів музика є невід’ємною частиною мислення. Музика – найвище у світі мистецтво. Так говорили великі світу цього. І ми переконуємося сьогодні у правильності їх тверджень.

Її величність музику на найвищому рівні представили креативні, цікаві, безпосередні, надзвичайно талановиті студенти Тернопільського національного економічного університету. Дивовижні мелодії під гітару, казкова гра на фортепіано, майстерні варіації голосу – саме такою красою змогли насолодитися усі присутні на фестивалі акустичної музики, авторської пісні та співаної поезії «Срібні струни – 2016».

Приємно, що студентські таланти усіх факультетів університету взяли участь у фестивалі, адже музика єднає усіх, і над усе надихає молоде покоління, яке своєю творчістю неодмінно прославить рідну альма-матер, а також Україну.
Усі учасники фестивалю отримали дипломи за участь у фестивалі. Журі фестивалю (солістка гурту «Елегія» народного театру пісні «Для тебе» Надія Дерев’яна, лауреат всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів, солістка університету Зоряна Вовк, солістка народного театру пісні «Для тебе» Тетяна Шарган) визначило переможців у номінаціях, а ними стали: Марія Сьорак (ФЕУ) – номінація «Магія голосу», Анна Акопджанян (ФББ) – номінація «Найкраще виконання», Андрій Тимчук (ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина) – номінація «Найкращий текст», Тетяна Дмитрук (ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина) – номінація «Майстерне володіння музичним інструментом», Віталій Кобиця (ФКІТ) – номінація «Найкраща мелодія», Діана Мачулянська (ФОА) – номінація «Гармонія тексту і музики», Світлана Боднар (ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина) – номінація «Оригінальність виконавської манери», гурт «Ray Band» (ЮФ) - номінація «Краща авторська пісня», гурт «Амігурумі» (КЕПІТ) – номінація «Глядацькі симпатії».

Вітаємо усіх учасників та переможців фестивалю і бажаємо подальших успіхів на ниві музичної творчості.

Любіть музику, вчіться її слухати, творити, бо музика – це свято душі, одвічна таємниця, яка завжди поруч.