«Люди. Майдан. Герої»

Дата: 3-03-2016, 14:51 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

2 березня у виставковій залі ТНЕУ з ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання відбулася презентація фільму Олени Герасименко «Люди. Майдан. Герої». Стрічку, присвячену нашим краянам – Героям Небесної сотні, переглянули студенти та працівники університету.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на українську землю, нині не під силу нікому. Гіркі події новітньої історії України не могли залишити байдужими і всіх присутніх у залі.

Враженнями від роботи над зйомками фільму поділилися автор сценарію Олена Герасименко та режисер Надія  Калінчук.

Творча команда, яка працювала над кінострічкою, зібрала зворушливі спогади  рідних, однокласників, друзів загиблих героїв. Всі вони були справжніми патріотами своєї землі, проте недолюбили, недоспівали…

Уже з перших кадрів фільм вразив усіх присутніх до глибини серця, глядачі не стримували сліз. Кожен вкотре пропустив крізь себе мужній подвиг Героїв, ближче зрозумів непоправний біль втрати і те, що для  кожного з нас є святим обов'язком гідно вшановувати світлих воїнів Небесної сотні.