» » «Формування сучасного економічного простору: переваги, ризики, механізми реалізації»

Дата: 11-04-2016, 16:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Факультет бізнесу Навчального університету Сулхан-Саба Орбеліані (Грузія), за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій (Україна), запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Формування сучасного економічного простору: переваги, ризики, механізми реалізації», яка відбудеться 29 квітня 2016 року у місті Тбілісі, Грузія.

Напрями роботи конференції

Секція 1. Економічна теорія та нобелелогія: сучасні здобутки.
Секція 2. Світове господарство та міжнародні економічні відносини: розвиток та забезпечення економічної безпеки.
Секція 3. Економіка та управління національним господарством, національні моделі економічних систем.
Секція 4. Підприємництво, торгівля та бізнес-культура: проблеми розвитку Причорноморського регіону.
Секція 5. Економіка підприємства та корпоративне управління: сучасні трансформаційні процеси.
Секція 6. Креативна економіка та людський капітал: проблеми управління знаннями.
Секція 7. Проблеми менеджменту та маркетингу в умовах глобалізації.
Секція 8. Регіональна економіка та транскордонне співробітництво.
Секція 9. Економіка природокористування та сучасні проблеми охорони навколишнього середовища.
Секція 10. Демографія, соціальна економіка і політика в умовах інтернаціоналізації ринку праці.
Секція 11. Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: національні особливості та світові тенденції.
Секція 12. Фінанси, страхування та біржова справа: інноваційно-інвестиційні стратегії.
Секція 13. Сучасні математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.
Секція 14. Правове забезпечення підприємницької діяльності.
Секція 15. Сучасні проблеми бізнес-освіти.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Інформаційний лист (анг)

Інформаційний лист (рос)