Студентська профспілка

Відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ

Дата: 25-04-2016, 10:42 | Автор: Профком студентів ТНЕУ

Відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ 21 квітня під патронатом ректора ТНЕУ Крисоватого А.І. в залі засідань Вченої ради університету відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів.

У семінарі взяли участь студенти пільгових категорій факультетів, інститутів та коледжів ТНЕУ.

У першій частині роботи учасники семінару розглядали питання, проблеми та шляхи їх подолання, що стосуються студентів-сиріт, які навчаються в університеті. Доповідачем виступив Дикий Ярослав – студент юридичного факультету, клініцист Юридичної клініки ТНЕУ.

У другому та третьому блоках розглядалися питання студентів інвалідів, переселенців та студентів, батьки яких є учасниками або загинули в зоні АТО. Доповідачами були Карий Володимир – студент ЮФ, клініцист Юридичної клініки та Юркевич Ірина – директор Юридичної клініки ТНЕУ.

З цікавою доповіддю також виступила студентка юридичного факультету – Яна Лахута, розповівши про практичну сторону вирішення проблем з якими зіштовхуються студенти, батьки яких є учасниками або загинули в зоні АТО.

Модераторами семінару були Шевчук Антон – голова профкому студентів ТНЕУ та Юркевич Ірина – директор Юридичної клініки ТНЕУ.

Особливу подяку висловлюємо організаторам заходу – профкому студентів ТНЕУ, Юридичній клініці ТНЕУ та юридичному факультету.

» » Відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ

Відбувся практичний семінар для соціально-незахищених студентів ТНЕУ