» » Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Дата: 25-04-2016, 16:00 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Пропонуємо Вашій увазі перелік цікавих заходів, які відбудуться у м. Тернополі.

25.04-29.04.2016 р., з 10:00 год. – виставка художніх робіт жіночого мистецького гурту «Палітра».
Тернополяни побачать 32 картини у різних жанрах і техніках виконання.
Художні твори «Палітри» – ніжні та романтичні, яскраві і неповторні, бо створені руками учасниць гурту. Кожна з художниць має власний стиль у мистецтві, улюблені мотиви зображення, використовує свої матеріали та техніки виконання.
Місце проведення – м. Тернопіль, вул. Нечая, 29,  Тернопільська обласна бібліотека для молоді
  25.04-10.05.2016 р., з 10:00 год. – Великодня виставка писанок.
В експозиції представлятимуться традиційні писанки різних регіонів України.
Ті, хто прийде на відкриття, зможуть долучитися до писанкового майстер-класу з народними майстрами. Розпису навчатимуть з 12.00 до 16.00 год.
Місце проведення – м. Тернопіль, вул. Крушельницької, 1, Тернопільський обласний художній музей.
  26.04.2016 р., 18:30 год. – концерт «Пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи».
На сцені – камерний хор Тернопільської обласної філармонії під керівництвом головного диригента народного артиста України Богдана Іваноньківа.
Ведуча – заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук
Місце проведення – м. Тернопіль, вул. Острозького, 11, Тернопільська обласна філармонія.
  26.04.2016 р. – Змагання з регбі серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації в залік Спортивних студентських ігор.
Місце проведення – стадіон ТНПУ ім. В. Гнатюка.