«Сила бджолопродуктів»

Дата: 26-04-2016, 12:38 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

25 квітня 2016 року у виставковій залі Тернопільського національного економічного університет відбулася презентація випускника факультету обліку і аудиту ТНЕУ Андрія Павлюка «Сила бджлопродуктів». Студенти та працівники університету мали можливість познайомитися із властивостями бджолопродуктів та способами їхнього застосування, користь бджолопродуктів для організму людини,зокрема про віск та похідні продукти.

У програмі презентації:
– міні-лекція,
– відкрите спілкування у дружній атмосфері,
– обмін досвідом, вікторина та цікаві подарунки.

Приємно було те, що присутньою на презентації була декан факультету обліку і аудиту Валентина Миколаївна Панасюк, яка подякувала Андрію Павлюку, випускнику факультету ФОА, і підкреслила, що факультет гордиться своїми випускниками.

Також Андрію Павлюку була вручена подяка від ректора ТНЕУ, проф. Андрія Ігоровича  Крисоватого.