» » Відбулася поїздка у Новосільську обласну комунальну спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів

Дата: 29-04-2016, 10:37 | Автор: Профком студентів ТНЕУ

27 квітня 2016 року відбулася поїздка активістів ТНЕУ до Новосільської обласної комунальної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів, що знаходиться у с. Нове Село, Підволочиського р-ну.

Студенти КЕПІТ спільно з профкомом студентів ТНЕУ відвідавши дітей, мали змогу подарувати їм іграшки, одяг, взуття, канцелярські товари, книги та спортивний інвентар, які були зібрані упродовж акцій, що відбувалися в Тернопільському національному економічному університеті.

Учні тепло зустріли наших студентів і разом пограти у футбол, розказали гостям вірші та взяли участь у розвиваючих іграх, котрі проводили студенти.

Вдячні всім, хто долучився до збору речей і передаємо подяку і вітання від вихованців інтернату!