» » «Тиждень Банкіра». День третій. Перегляд та обговорення фільму «Гра на пониження»

Дата: 19-05-2016, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 травня відбувся ще один захід в рамках «Тижня Банкіра», а саме перегляд фільму «Гра на пониження». Глядачі мали можливість з’ясувати причини виникнення фінансової кризи 2008 року і те, як кілька людей, які зуміли задовго до її початку побачити поступово виникаючі проблеми в неймовірно складному фінансовому механізмі, здобути хороші статки, у той час як світова економіка зазнала величезних збитків.

Події фільму беруть початок у 2005 році, коли, здавалося б, киплячому життю і світу грошей, який постійно розвивається, абсолютно нічого не загрожувало. Колишній медик Майкл Баррі, який починав з інвестування як з хобі, а зараз є фінансовим генієм, керуючим хедж-фондом, аналізуючи ринок приходить до висновку, що американський ринок житлової нерухомості може завалитися в недалекому майбутньому. Виходячи з цих міркувань, він страхує величезні суми своїх клієнтів за допомогою кредитного дефолтного свопу. Ці дії, нехай вельми дивні і не піддаються логіці, зауважують кілька фінансистів з Уолл-Стріт, які вирішують розібратися в справжній причині фінансових маніпуляцій Баррі. Розібравшись у чому суть, їм відкрився справжній стан справ. Вони вирішують зухвало зіграти проти інших учасників ринку, розуміючи, що, якщо їхні розрахунки вірні, вони зуміють не тільки зберегти свої активи під час наступу загального хаосу, а й матимуть нагоду заробити колосальні гроші.

На перегляд фільму прийшли студенти різних курсів, а також викладачі факультету банківського бізнесу.

Дякуємо усім, хто долучився до участь у заході!