» » Конкурс на кращу студентську кімнату ТНЕУ

Конкурс на кращу студентську кімнату ТНЕУ

Дата: 3-06-2016, 12:33 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Днями відбувся огляд-конкурс на кращу студентську кімнату ТНЕУ, участь у якому взяли більше 30 кімнат з 5 гуртожитків. Найактивнішими виявилися студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. До оцінювання кімнат також долучилися юнаки та дівчата, які є представниками студентських комітетів гуртожитків. У результаті обрано три кращі кімнати.

Отож, 3-є місце в огляді-конкурсі здобула кімната №907А гуртожитку №5 (мешканці – Тетяна Казьмирович, Ольга Дендор, Лариса Сямро, ФОА), 2-е місце – кімната №48 гуртожитку №2 (мешканці – Пенчук Марія, Березовська Христина, ЮФ), 1-е місце – кімната №18 гуртожитку №4 (мешканці – Коверко Софія, Коверко Надія, ФАЕМ).

Переможці відзначені грамотами та подарунками від Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова – А.М. Шевчук). Організатори конкурсу щиро вітають мешканців кімнати №18 з перемогою!