» » «Духовність, відображена у мистецтві»

«Духовність, відображена у мистецтві»

Дата: 3-06-2016, 14:10 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Другого червня 2016 р. у виставковій залі ТНЕУ відбулося урочисте відкриття виставки народної творчості «Духовність, відображена у мистецтві». Захід організований у рамках IV фестивалю духовної творчості «Дорога до істини», проведення якого ініційоване колективом відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ.

До відкриття виставки долучилися проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, професор Василь Ярославович Брич; заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ганна Володимирівна Зварич; голова Тернопільського об’єднання «Просвіта» ім. Т. Шевченка Дарія Дмитрівна Чубата; начальник з питань внутрішньої політики, релігії та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Володимирович Кульчицький; заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Володимир Святославович Мисик; директор Тернопільського обласного художнього музею Ігор Микитович Дуда; голова обласного товариства «Меморіал» Богдан Васильович Хаварівський; духовенство, представники Тернопільської обласної ради, Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, митці краю, викладачі та студенти ТНЕУ.

Гостей заходу благословив отець Василь Чамарник. Присутніх привітав проректор з науково-педагогічної роботи університету Василь Ярославович Брич, який вручив від ректора ТНЕУ А.І. Крисоватого подяки учасникам виставки.

Викладачі та студенти з великим задоволенням переглянули довершені, витончені ікони, мистецькі композиції на духовну тематику, зображені заслуженими художниками України Євгеном Удіним, Миколою Шевчуком, заслуженим майстром народної творчості Володимиром Шерстієм, художниками-іконописцями Юлією Скаковською та Петром Демковичем, чудові фотороботи члена Національної спілки фотохудожників Михайла Бенча, виставку літератури та творчих робіт працівників бібліотеки нашого університету, творчі роботи працівників та молоді ТНЕУ, послухали поезію головного редактора газети ТНЕУ «Університетська думка» Марії Баліцької, студентські твори-роздуми «Великдень у моїй родині».

Дуже гармонійно з духовним словом поєдналися пісенні композиції «Зустріч з Ангелом» та «Христос Воскрес!» у виконанні солістів ТНЕУ Роксолани Залізняк та Зоряни Вовк. Ведучим заходу був Юрій Дзюла.

Виставку «Духовність, відображена у мистецтві» підготували працівники відділу гуманітарної освіти та виховання (начальник С. М. Сорочинська).

Роботи представлені у виставковій залі ТНЕУ до 12 червня 2016 року. Запрошуємо усіх охочих долучитися до духовного мистецтва!