«FreeUkraine»

Дата: 21-06-2016, 12:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках Всеукраїнської акції «FreeUkraine» та з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат передав естафету масового виконання Гімну України колективу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету.

За умовами акції потрібно заспівати Гімн України та передати естафету 3-ом закладам (установам, підприємствам) та розмістити відео в мережі Інтернет.

Колектив КЕПІТ ТНЕУ передає естафету Технічному коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, Галицькому коледжу ім. В'ячеслава Чорновола та Тернопільському коледжу харчових технологій та торгівлі.