Вітаємо переможців!

Дата: 24-06-2016, 09:16 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Восьмий рік поспіль Тернопільський національний економічний університет отримує І місце у конкурсних творчих звітах ПТНЗ та ВНЗ I-IV рівнів акредитації Тернопільщини. Цьогоріч дійство відбулося під назвою «Борімося – поборемо, нам Бог помагає!» і було присвячене 25 річниці Незалежності України.

Під час засідання Вченої ради ТНЕУ ректор вищого навчального закладу А.І. Крисоватий вручив дипломи лауреатам звіту – учасникам творчих колективів відділу гуманітарної освіти та виховання нашого університету, а саме: народному художньому театру пісні «Для тебе» (гуртам «Струни серця», «Елегія», «Краплинки», «Кралечки») (худ. кер. А. Бінцаровська), народній художній студії сучасної хореографія «ТАНГО dance company»  (худ. кер. Л. Борисяк), ансамблю бандуристів «Калинове намисто» (худ. кер. О. Мочула), народному аматорському вокальному ансамблю «Галичанка», гурту  «Інтрада» (худ. кер. М. Бурик), ансамблю мажореток «Medchenboom» (худ. кер. М. Віятик), ансамблю танцю «Флеш» (худ. кер. А. Дугельна); солістам університету: П. Тютюннику, Т. Шарган, З. Вовк, Н. Дерев’яній, Н. Страдомській; читцям: Ю. Дзюлі, М. Іванюсі, О. Нижник, О. Кічак.

Також почесним І місцем у конкурсі було відзначено виставку декоративно-прикладного мистецтва «Від роду до роду», організовану колективом відділу гуманітарної освіти та виховання нашого університету (нач. відділу – С. М. Сорочинська). Члени журі конкурсу відзначили найкращі вироби працівників та студентів ТНЕУ: Н. Мужевич, родини Деріїв, І. Спільник, Ю. Ковальчук, а також вироби працівників відділу гуманітарної освіти та виховання.

Приємно, що наш університет вже стільки років засвідчує високий рівень художньої майстерності студентів та працівників, є активним учасником усіх мистецьких програм на різних концертних майданчиках краю.