Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

До уваги студентів та викладачів ТНЕУ!

Дата: 24-06-2016, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо Вас на оздоровчий відпочинок до Свалявської філії Тернопільського національного економічного університету. Вас неодмінно зачарує мальовнича природа Закарпаття, захоплять цікаві екскурсії, а чисте повітря та кришталева вода додадуть сил і наснаги для подальшої роботи.

Свалявська філія вищого навчального закладу пропонує гостям можливість проживання у спеціально облаштованих приміщеннях: кімнати стандартної комплектації – 42 грн. за добу з 1 особи; кімнати з покращеними умовами проживання – 60 грн. за добу з 1 особи.

Пропонуємо кожному скористатися чудовою нагодою й організувати свій літній відпочинок цікаво та корисно!

За детальною інформацією можна звертатися у Профспілковий комітет працівників ТНЕУ (тел. 47-50-79 (11-450).

» » До уваги студентів та викладачів ТНЕУ!

До уваги студентів та викладачів ТНЕУ!

Дата: 24-06-2016, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю